שוק הנדל"ן במגמת עלייה בלימסול | קבוצת ד. זאבוס - נדל"ן בקפריסין ולימסול
חזרו לתוצאות החיפוש

09

אפריל

2019

שוק הנדל"ן במגמת עלייה בלימסול

שוק הנדל"ן נמצא בעלייה מתמדת מתחילת 2019. מספר חוזי המכירה עומד על יותר מ-2,300 בתוך 3 חודשים בלבד, ולימסול ביססה את מעמדה בראש הטבלה, כך עולה מנתונים רשמיים שפרסם משרד הקרקעות והסקרים בקפריסין.

לפי המידע שפרסם משרד הקרקעות, חוזי המכר שהוגשו בקפריסין במהלך התקופה  של ינואר-מרץ 2019 הגיעו ל-2,366, לעומת 2,129 בתקופה המקבילה אשתקד - עלייה של 11%. מבין החוזים הללו, אחד מכל שלושה, או 33.5%, התקיים בלימסול. עיר חוף הים נותרת בראש ברציפות בנתוני שוק הנכסים, עם סך של 784 מכירות בשלושה חודשים, שכן משקיעים רבים בוחרים להשקיע במגדלי יוקרה ובפיתוחים חדשים לאורך חוף הים, כמו גם במקומות מעולים אחרים בעיר.

הנתונים שפרסם משרד הקרקעות, כוללים גם עלייה במכירות נכסים בערים אחרות בקפריסין - עלייה של 32% בניקוסיה, 17% בפאפוס, 9% בלרנקה ו-4% בפמגוסטה. נתונים אלו מתארים שיפור מתמשך בתנאים הכלכליים של האי, ומקבלים חיזוק נוסף על ידי תוכנית ההשקעות המוצלחת של קפריסין שהציגה הממשלה.

אם אתם מחפשים השקעות נדל"ן בקפריסין ולימסול בפרט, פנו למחלקת המכירות של קבוצת ד.זאבוס שישמחו לסייע לכם בבחירת נכס מתאים מתוך מגוון נכסי הנדל"ן העצום שלנו, וללוות אתכם לאורך כל הליך הרכישה.

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל החדשות האחרונות, העדכונים החמים והמבצעים המיוחדים