פרויקט Limassol Del Mar בשיתוף פעולה עם Ergo Home
חזרו לתוצאות החיפוש

19

מאי

2021

פרויקט Limassol Del Mar בשיתוף פעולה עם Ergo Home

שיתוף פעולה נוסף לרשימה האקסקלוסיבית של מותגים מובילים המייצגים אלגנטיות, עדינות ואסתטיקה מופתית. ועכשיו עם Cypeir Properties Ltd והמותג האיטלקי ARCLINEA. בית העיצוב האיטלקי ייצר את ריהוט המטבח של דירות היוקרה בלימסול דל מאר, The Signature Collection, אחד מפרויקטי הפיתוח הנודעים ביותר בקפריסין מטעם של קבוצת ד. זאבוס - חברת השקעות נדל"ן בקפריסין מובילה בתחומה.

חברת ARCLINEA מיוצגת בקפריסין על ידי Ergo Home Group Ltd ותרמה לשיתופי פעולה דומים בפרויקטים בינלאומיים, בהיותה מקפידה על תקני איכות מחמירים בבחירת החומרים ושימת לב רבה לפרטים הקטנים - תכונות המגולמות באופן מסורתי בעיצוב איטלקי.

חשובה במיוחד הבחירה בעיצוב המטבח Convivium Professional Edition הנושא את חותם האיכות העיצובית של האדריכל הנודע בעולם, Antonio Citterio, שעל פיו יצוידו כל דירות היוקרה ב-The Signature Collection.

תאגידCypeir Properties Ltd  של Leptos ושל קבוצות ד. זאבוס - חברת השקעות נדל"ן בקפריסין - כבר ממשיך ביישום ובפיתוח פרויקט המגדיר מחדש את כל תקני הפיתוח המקומיים הקיימים ומעורר עניין בינלאומי על ידי בחירת משתפי פעולה מובילים, כמו בית עיצוב הפנים האיטלקי Gianfranco Ferré Home  ומעצבת ריהוט המטבח האיטלקי ARCLINEA.

The Signature Collection מציע מגוון דירות יוקרה עם שניים עד שישה חדרי שינה ופנטהאוזים הכוללים טרסות מעוצבות להפליא עם נוף פנורמי דו-צדדי על פני קו החוף של לימסול ומעבר לו, עם דירות זמינות בקומות שונות. הפרויקט, שתוכנן על ידי האדריכלים הנחשבים הבינלאומיים, Benoy, מוקף בגנים שלווים ובריכות רעננות, ויוצרים מיקום אידילי בעיר המציעה שילוב מושלם של חיים קוסמופוליטיים מתקדמים עם עיר עתיקה קסומה ומלאת עושר היסטורי.

פרויקט לימסול דל מאר עטור פרסים רבים הוא פיתוח ברמה עולמית השוכן בקו החוף הנחשק של לימסול, ומשקיף לנוף ים אינסופי מכל הדירות. פיתוח ייחודי זה מורכב מדירות יוקרה, מתקנים מפנקים ברמת חמישה כוכבים ושפע שירותי נוחות, כמו ספא, חדרי כושר,  חנויות ומסעדות יוקרתיות.

סרטון TIME-LAPSE רשמי

הירשמו לניוזלטר שלנו

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את כל החדשות האחרונות, העדכונים החמים והמבצעים המיוחדים